Personalo dokumentų administravimas

"personnel" banner stilius

Mūsų teikiamos dokumentų valdymo paslaugos ir jų privalumai:

Darbo laiko administravimas taip, kaip jums geriausia. Administruojame darbuotojų darbo laiką tiek pagal suminę, tiek pagal nesuminę darbo laiko apskaitas. Neatvykimas nėra tik atostogos ir ligos. Šioje srityje gausu specifikos, kurios perteikimas darbo grafike lemia, ar teisingai ir pagal įstatymus bus atsiskaityta su darbuotoju, ar personalo dokumentai bus tvarkingi.

Personalo vadovo dalies pareigų perėmimas. Įsivaizduokite kitokį savo personalo vadovo darbą visą laiką skiriant darbuotojams, o ne biurokratijai, kai didžiąją darbo dienos dalį atima dokumentų registravimas ir tvarkymas. Mes tai padarome už jį! Darbo kodekso ir kitų teisės aktų išmanymas reikalauja daug laiko, nuolaitinio gilinimosi ir mokymosi. Čia mums padeda mūsų partneriai Advokatų profesinė bendrija „iLAW“.

Pažangių sistemų naudojimas. Personalo dokumentų administravimas dirbant kompiuterinėmis sistemomis užtikrina sklandų, greitą ir bekontaktį procesą, kai visi prašymai ar kiti personalo dokumentai ir informacija yra vienoje sistemoje. Mūsų pagalbininkės yra BSS ERP ir Vecticum sistemos. Kai kiti panašias sistemas pradėjo naudoti tik COVID-19 priversti, mes jas naudojame jau per 5-erius metus.

Konfidencialumo užtikrinimas. Dažnai įmonės perduoda personalo dokumentų administravimą ir darbo užmokesčio skaičiavimą išorės partneriams, kad užtikrintų visišką su darbuotojais susijusios informacijos nebuvimą biure ar darbuotojams prieinamose kompiuterinėse sistemose. Savo biure galime laikyti ir jūsų darbuotojų bylas.

Kasdienių darbų atlikimas. Ruošiame visus reikalingus darbuotojų įdarbinimo, atleidimo dokumentus kaip darbo sutartys, įvairių rūšių prašymai, įsakymai ir pan., registruojame visų rūšių neatvykimus, sukeliame ligos dienų informaciją iš Sodros, sudarome darbo laiko apskaitos žiniarasčius (tabelius), rūpinamės, kad personalo dokumentai būtų tvarkingi.

Personalo dokumentų valdymo audito vykdymas. Mūsų sukaupta patirtis, žinios leidžia atlikti personalo dokumentų valdymo auditą. O po mūsų rekomendacijų, įmonės sumažina naudojamų personalo dokumentų skaičių, užtikrina BDAR reikalavimų laikymąsi.

Mūsų naudojami personalo administravimo įrankiai:

BSS ERP – integruota verslo valdymo sistema, išsiskirianti paprastumu, detalumu. Susieti personalo informacijos ir darbo užmokesčio skaičiavimo moduliai leidžia visus duomenis turėti vienoje vietoje. Tačiau bet kokią informaciją galima filtruoti pagal atskirų darbuotojų teises, tokiu būdu užtikrinant informacijos konfidencialumą ir BDAR reikalavimų laikymąsi. Didelis šios sistemos privalumas – darbuotojų savitarnos sistema, kur darbuotojai gali pildyti atostogų ir kitus prašymus, matyti savo atostogų likutį, darbo užmokesčio lapelius, o jų vadovai taip pat patogiai prašymus tvirtinti kompiuterio ar telefono pagalba. Ir jokių popierių! Daugiau apie tai skaitykite čia.

Vecticum – tai verslo procesų valdymo sistema, kuri apima personalo dokumentų, sutarčių, sąskaitų faktūrų, įvairių tvarkų ir didelės dalies personalo informacijos administravimą. Tai šiuolaikiška sistema, lengvai konfigūruojama ir adaptuojama pagal jūsų poreikius. Vecticum kūrėjai turi bene 10 metų patirtį tokio pobūdžio sistemų kūrime ir diegime. Sistemą per API galima integruoti su jūsų darbo užmokesčio skaičiavimo sistema.

Personalo administravimo papkės

Mūsų darbo principai:

Pasitikime automatiniais sprendimais, taupančiais tiek verslo valdytojų, tiek apskaitininkų laiką bei suteikiančiais duomenis greitesniam procesų koordinavimui ar sprendimų priėmimui. Naudojame integruotas sistemas, kur informacija vedama vieną kartą vienoje vietoje, o po to naudojama darbo užmokesčio ar mokesčių skaičiavime.

Skiriame didelį dėmesį procesui ir jo efektyvumui: aiškiai dalinamės atsakomybėmis tarp BPO House ir mūsų kliento, pasiskirstome darbus įmonės viduje. Esame įdiegę laiko apskaitą, atliktų darbų (proceso) kontrolę. Laikomės sutartų terminų užduočių atlikimui.

Specializuojamės savo kompetencijos ribose: personalo dokumentų administravimas, darbo užmokesčio apskaičiavimas, apskaita yra atskirų BPO House darbuotojų, nuolatos besigilinančių į savo srities naujoves, rankose. Lietuvos apskaitos ir mokesčių sistema yra sudėtinga, todėl vienam asmeniui išmanyti viską yra tiesiog neįmanoma. O kur dar nuolatinė įstatymų, nutarimų, išaiškinimų kaita.

Gerbiame profesionalumą ir patirtį, todėl BPO House dirba tik aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai, turintys ne vienerių metų patirtį buhalterinės apskaitos srityje. Personalas nuolat dalyvauja profesinio tobulėjimo kursuose, mokymuose ir dalinasi patirtimi.

BPO House – vienu žingsniu priekyje! Nuolatos domimės apskaitos tvarkymo naujovėmis, jos automatizavimu ir robotizavimu. Turime sukaupę didelę patirtį ir pirmieji rinkoje diegiame naujoves. Dirbdami su mumis jūs lenksite savo konkurentus.