Finansų valdymas – finansų direktoriaus paslauga

Mūsų teikiamos paslaugos ir jų privalumai:

Įmonės finansų valdymas (vadovo paslauga). Puikiai išmanome įmonių finansus, jų valdymo niuansus ir poreikius. Suprantame, kad šios funkcijos reikia visoms įmonėms, tačiau pasamdyti nuolatos dirbantį kvalifikuotą vadovą yra brangu, todėl puiki alternatyva – šią funkciją pirkti pagal paslaugų sutartį. Taip Jūsų verslas gaus reikiamas funkcijas už protingą kainą.

Verslo analitikos duomenys. Padedame savo klientams sukurti rodiklių ir verslo valdymo sistemas panaudojant apskaitos programas bei pažangius analitikos įrankius. Jas ne tik kuriame, bet ir padedame įdiegti, perimti apskaitą iš vidinės sistemos ar kitų apskaitos bendrovių. Verslo analitiką ir apskaitos procesą projektuojame taip, kad organizacijos vadovai kuo greičiau gautų informaciją, būtiną sprendimams priimti.

Teikiame analitinius pastebėjimus. Turime daug patirties, tad galime teikti analizės duomenis ir pastebėjimus dėl Jūsų įmonės finansinių rodiklių, paaiškinti priežastis, kas turi įtakos tiems rodikliams, bei patarti, kaip juos pagerinti.

Pritraukiame skolintą kapitalą. Puikiai išmanome kapitalo rinkas ir galime pritraukti į Jūsų verslą tiek bankinio, tiek privataus kapitalo paskolų, faktoringo, privačių paskolų ar kitų formų investicijas. Bendradarbiaujame su daugeliu komercinių bankų, alternatyviųjų finansuotojų ir privačių investuotojų.

Vyras naudojasi plančete

Mūsų naudojami įrankiai:

Power BI – šiuo metu pasaulyje populiariausias analitikos įrankis, kurį vysto „Microsoft“. Jis labai patogus norint sujungti duomenis iš skirtingų duomenų bazių ar tiesiog programos „Excel“, turintis patogius vizualizacijos, skaičiavimo ir analizės įrankius, leidžiančius duomenis vertinti norimais pjūviais. Taip pat naudojantis šiuo įrankiu greitai ir patogiai galima perduoti analizę kolegoms ar vadovams.

Mūsų darbo principai:

Verslo ir jo poreikių supratimas. Įmonės partneriai ilgus metus dirbo kituose versluose finansų vadovais ar patarėjais, todėl puikiai supranta verslą ir jo poreikius. Žinome, kad buhalterinės apskaitos pagrindinis tikslas yra ne tik teisingai suskaičiuoti mokesčius valstybei, bet pirmiausia užtikrinti verslo poreikius tam, kad svarbūs sprendimai būtų priimti laiku, o vertė akcininkams didėtų.

Gerbiame profesionalumą ir patirtį, todėl paslaugos yra teikiamos tik aukščiausios kvalifikacijos darbuotojų, turinčių ne vienerių metų patirtį. Finansų vadyba – sritis, kurioje jie yra profesionalai. Personalas nuolat dalyvauja profesinio tobulėjimo kursuose, mokymuose ir dalijasi patirtimi.

Specializuojamės atskirose srityse. „BPO House“ finansų valdymo ar analitikos paslaugas, darbo užmokestį skaičiuoja ar apskaitą tvarko atskiri darbuotojai, kurie nuolatos gilinasi į savo srities naujoves. Lietuvos apskaitos ir mokesčių sistema yra sudėtinga, todėl vienam asmeniui išmanyti viską yra tiesiog neįmanoma.

„BPO House“ – vienu žingsniu priekyje! Nuolatos domimės apskaitos tvarkymo ir finansų vadybos naujovėmis, automatizavimu ir robotizavimu. Turime sukaupę didelę patirtį ir pirmieji rinkoje diegiame naujoves. Dirbdami su mumis Jūs pralenksite savo konkurentus.