Verslo konsultavimas ir įsigijimai

Konsultacija

Mūsų teikiamos paslaugos ir jų privalumai:

Dalyvavimas įmonių įsigijimo ir susijungimo procesuose (M&A). Įmonių įsigijimas ir sujungimas yra sudėtingas procesas. Šioje srityje esame sukaupę daug patirties. Mūsų specialistai yra dalyvavę sudarant didelius įsigijimo sandorius Lietuvos ir užsienio rinkose. Galime Jums padėti įvertinti įmonę, organizuoti derybas, atstovauti Jus kaip pirkėją arba pardavėją, organizuoti visus M&A proceso etapus. Norint pasiekti rezultatą, turi būti rimtai pasiruošta.

Įmonės vertinimas. Tai pirmasis žingsnis, atliekamas siekiant įsigyti arba parduoti įmonę. Čia svarbu pamatyti visą organizacijos potencialą, išsiaiškinti visas rizikas. Organizacijos vertinimas betarpiškai susijęs su pirkėju ir pardavėju, todėl ypatingai svarbu pamatyti visas organizacijos dalis, struktūras, kurios gali turėti įtaką ir galimą duoti rezultatą perkančiai arba parduodančiai šaliai.

Derybos – bene svarbiausias etapas, siekiant įsigyti arba parduoti įmonę. Organizacija – sudėtingas darinys, o perkantysis arba parduodantis asmuo turi savus siekius, priežastis ir kriterijus. Tam suderinti būtinai reikalingas partneris, kuris matytų ir girdėtų abi besiderančias šalis, žinotų, kaip pasiekti abiem šalims tinkamą rezultatą.

Sandoris. Įmonių įsigijimo sandoriai yra sudėtingi. Tik tinkami žingsniai atveda prie šalims priimtino susitarimo. Čia mes turime daug patirties. Šis etapas taip pat yra labai svarbus, nes po susitarimo prasideda realus darbas su duomenimis, teisininkais, dokumentais, finansuotojais ir kitomis dalyvaujančiomis šalimis. Per jį įgyvendinami visi būtinieji aptarti etapai, kad sandoris įvyktų.

Po sandorio. Padedame atlikti užduotis, svarbias sudarius įmonės įsigijimo sandorį. Tai gali būti įmonės pertvarkymas (angl. turnaround), prijungimas, idėjų įgyvendinimas, sinergija, pokyčiai įmonės viduje ir t.t. Kaip nešališkas partneris galime Jums padėti tai atlikti.

Mūsų darbo principai:

Verslo ir jo poreikių supratimas. Įmonės partneriai ilgus metu dirbo kituose versluose finansų vadovais ar patarėjais, todėl puikiai supranta verslą ir jo poreikius.

BPO House“ – vienu žingsniu priekyje! Nuolatos domimės M&A rinka. Turime sukaupę didelę patirtį. Dirbdami su mumis Jūs pralenksite savo konkurentus.