Buhalterinės apskaitos paslaugos

Buhalterinės apskaitos paslaugos ir jų privalumai:

Atliekame įvairias funkcijas prisitaikydami prie individualių jūsų įmonės poreikių. Galime būti apskaitininkais, buhalteriais ir vyr. buhalteriais, priklausomai nuo to, ko jūsų verslui šiuo metu labiausiai reikia. Teikiame visas buhalterinės apskaitos paslaugas savo ar jūsų apskaitos sistemoje. Mokame tai daryti naudodamiesi Microsoft Navision Dynamic, Microsoft Dynamics 365 – Business Central (Navision), BSS ERP, Rivile.

Tvarkome apleistą buhalteriją. Buhalterinė apskaita, likusi apleista po buvusių darbuotojų ar kitų apskaitos paslaugų bendrovių paliktos netvarkos, privalo būti sutvarkyta. Mes ištaisome buvusias klaidas, suvedame duomenis.

Sprendžiame duomenų apdorojimo ir konvertavimo klausimus. Gelbstime jums nesusidorojant su didelėmis verslo dokumentų apimtimis juos skaitmenizuodami ir centralizuodami, taip pat tvarkome duomenis juos konvertuodami ar kitaip apdorodami. Naudojamės naujausiais automatiniais įrankiais, tokiais kaip Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Dalyvaujame audito patikrinimuose. Mūsų klientus paprastai audituoja tarptautinės audito bendrovės, todėl puikiai žinome jų keliamus reikalavimus apskaitai ir dokumentams. Teikiame visą reikalingą informaciją auditų metu, atsakome į klausimus, kad pagrįstume finansinių ataskaitų sudarymo teisingumą.

Vykdome vidaus kontrolę. Laikomės tarptautinių audito kompanijų keliamų buhalterinės apskaitos standartų, vykdome kokybės priežiūrą, laiko apskaitą, atliktų darbų (proceso) kontrolę. Stengiamės, kad buhalterinė apskaita būtų nepriekaištinga.

Mūsų naudojami buhalterinės apskaitos įrankiai:

Microsoft Dynamics 365 Business Central (Navision) – verslo valdymo sistema, skirta mažo ir vidutinio dydžio įmonėms bei lengvai prisitaikanti prie jūsų verslo specifikos. Siekiantiems saugumo, patikimumo ir veikimo tarptautiniame lygmenyje. Sistema leidžia optimizuoti finansų valdymą, gamybą, tiekimą, pardavimus, projektų valdymą ir kitus procesus, o jos funkcionalumas puikiai pritaikytas Lietuvos rinkai.

BSS ERP – verslo valdymo sistema, išsiskirianti paprastumu, detalumu ir atitikimu įstatymų reikalavimams vietiniu lygmeniu. Sistema verslo valdymo procesus apjungia į bendrą visumą, tad prisijungus matoma viskas nuo kontaktinės klientų informacijos, CRM iki buhalterinės apskaitos dokumentų. Atlikdami tiekėjui banko pavedimą, jūs vienu mygtuko paspaudimu galite pamatyti dokumento originalą, pagal kurį atliekamas mokėjimas.

Duomenų konvertavimo ir apdorojimo – leidžia apdoroti didelės apimties duomenis, taip pat juos sukelti į apskaitos sistemas iš įvairių mokėjimo platformų, tokių kaip Google money, PayPal, Braintree, kriptovaliutų operatorių.

Mūsų darbo principai:

Pasitikime automatiniais sprendimais, taupančiais tiek verslo valdytojų, tiek apskaitininkų laiką bei suteikiančiais duomenis greitesniam procesų koordinavimui. Dokumentus skaitmenizuojame ir jų duomenis perkeliame į buhalterinės apskaitos programą, kad dirbant su jais būtų kuo mažesnė galimybė suklysti. Mūsų buhalterinės apskaitos paslaugos Vilniuje remiasi sistemomis, kurias galima lengvai integruoti su jūsų turimomis sistemomis, o visus duomenis, reikalingus vadybos apskaitai, parengiame pagal pageidavimus: apskaitomą sąskaitą galime suskaidyti nors ir į 10 padalinių, objektų, projektų ar pan.

Skiriame pakankamą dėmesį procesui ir jo efektyvumui: aiškiai dalinamės atsakomybėmis tarp buhalterinės apskaitos įmonės ir kliento, pasiskirstome darbus įmonės viduje. Visuomet laikomės nustatytų terminų užduočių atlikimui.

Gerbiame profesionalumą ir patirtį, todėl buhalterinės paslaugos Vilniuje BPO house yra teikiamos tik aukščiausios kvalifikacijos darbuotojų, turinčių ne vienerių metų patirtį. Buhalterinė apskaita – sritis, kurioje jie yra profesionalai. Personalas nuolat dalyvauja profesinio tobulėjimo kursuose, mokymuose ir dalinasi patirtimi.

Specializuojamės savose srityse – BPO House darbo užmokestį, personalo dokumentų administravimas ir apskaita tvarkomi atskirų darbuotojų, kurie nuolatos gilinasi į savo srities naujoves. Lietuvos apskaitos ir mokesčių sistema yra sudėtinga, todėl vienam asmeniui išmanyti viską yra tiesiog neįmanoma. O kur dar nuolatinė įstatymų, nutarimų, išaiškinimų kaita.

BPO House – vienu žingsniu priekyje! Nuolatos domimės apskaitos tvarkymo naujovėmis, jos automatizavimu ir robotizavimu. Turime sukaupę didelę patirtį ir pirmieji rinkoje diegiame naujoves. Dirbdami su mumis jūs lenksite savo konkurentus.