Slide thumbnailSusisiekite

Jūsų patikimas augimo partneris

Front page2019-11-08T18:43:47+00:00

Full Accounting Services

Learn more

More than tranditional accounting – latest accounting tools (Microsoft Dynamics NAV) allows us to process huge amounts of data and invoices, making the process faster and more efficient.

Full Payroll Accounting

Learn more

BPO House specialists have extensive experience in handling complex payroll accounting cases, and by empowering existing accounting tools they can handle them quickly and efficiently.

Personnel Documents Administration

Learn more

Services allow you to scrap all personnel paper documents and move them to the digital space, where you can manage them using any mobile device – elevate processes to the next level.

Chief Financial Officer Service

Learn more

Experience in a wide range of business sectors and network of partners enable us to professionally fulfill all of the key functions of the Finance Director without creating employee retention costs.

Business Consultations (M&A)

Learn more

Our experience allows us to link your accounting data to key performance indicators, identify problems, and help you make decisions based on numbers in order to foster your business growth.

Integrated Business Solutions

Learn more

We form a complete package of  tools and automated data processing solutions that are suitable for you, so you do not need to look for individual solutions or services.

WHO ARE WE?

BPO House – trusted team of not only accounting and finance professionals, but also IT, which allows us to offer the most efficient, cutting-edge technology and critical thinking-based services for the clients

PARTNERS

BPO House has a wide network of trusted, professional partners in the fields of law, IT, finance. Exchange of knowledge and experience helps us improve our services and adds value to our customers.

CAREER

\

BPO house – not only professionals in their fields, who are always eager to improve, but also a friendly, fun team with many traditions and always creating new ones.

We are constantly looking for people who are full of enthusiasm and who would like to grow with us

Join us!

GET IN TOUCH

BPO House

Žalgirio St. 92, LT-09303
(second entrance , 5th floor)

Vilnius
Lithuania

Phone: +3706 00 17 955
E-mail: info@bpohouse.lt

Company code: 163270095
VAT payer code: LT632700917


I confirm that the submitted data is correct and agree to process my personal data as described in the Privacy Policy

Privacy Policy2019-01-08T09:19:40+00:00

UAB „BPO House“ Privatumo politika

Bendrosios nuostatos

UAB „BPO House“ (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir/ar paslaugą, nepaisant kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjų telefoną, planšetę, televizorių ar kt. ) naudojate. Taip pat UAB „BPO House“ informuoja, kad ši Privatumo politika reglamentuoja ir kliento asmens duomenų kaupimą bei tvarkymą, tų duomenų naudojimo tikslus ir kaupimo priemones, internetinėje svetainėje bpohouse.lt esančios informacijos publikavimo taisykles bei galimus paslaugų teikimo apribojimus.

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679.

Asmens duomenų kaupimo priemonės

UAB „BPO House“ kaupia ir tvarko tuos kliento asmens duomenis, kuriuos klientas nurodo siųsdamas užklausą ar kokiu kitu būdu susisiekdamas su paslaugos teikėju. Klientų srauto analizė atliekama į klientų įrenginius, kuriais naršoma internetinėje svetainėje bpohouse.lt, diegiant slapukus.

Renkama informacija

 • Tiesiogiai jūsų pateikiama informacija: vardas, pavardė; elektroninis pašto adresas.
 • Informacija, kad naudojatės mūsų svetaine: jeigu jūs lankotės mūsų interneto svetainėje mes taip pat renkame informaciją, kuri atskleidžia mūsų teikiamų paslaugų naudojimo ypatumus arba automatiškai generuojama vizitų statistika.
 • Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių: mes galime gauti informacijos apie jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus. Informacijos apie jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per paskyras Facebook tinkle.
 • Kita mūsų renkama informacija: mes taip pat galima rinkti ir informaciją apie jus, jūsų įrenginį ar jūsų naudojimąsi mūsų svetainės turiniu su jūsų sutikimu.

Galimi paslaugų teikimo apribojimai

Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos, tačiau tokiu atveju gali būti neleidžiama arba apribojama galimybė pasinaudoti mūsų paslaugomis. UAB „BPO House“ nurodo, kad klientui atsisakius laikytis Privatumo politikoje nurodytų taisyklių ar nesutinkant dėl jų taikymo, paslaugos teikėjas pasilieka teisę sustabdyti ar nutraukti paslaugų teikimą. Taip pat šie apribojimai gali būti taikomi kilus įtarimams dėl pateiktų kliento asmens duomenų tikrumo ar klientui nevykdant įsipareigojimų.

Naujienlaiškiai

Jūsų pateiktą el. paštą naudojame informacijai apie pasiūlymus, naujienas, apklausas, akcijas,  paslaugas bei kitoms naujienoms siųsti. Išsiuntę naujienlaiškį, galime rinkti statistinius duomenis apie duomenų subjekto elgesį su pranešimu, pavyzdžiui, ar atidarytas el. laiškas, kokios nuorodos paspaustos.  El. paštas gali būti naudojamas reklamos pateikimui per Facebook, Linkedin,  Google ir kitas reklamos platformas pritaikant reklamą tikslinei auditorijai.

Duomenų subjektas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, reikalauti apriboti duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) ar sunaikinti duomenis (kai atšaukiamas sutikimas), teisę į duomenų perkeliamumą, taip pat teisę nesutikti su asmens duomenų tvarkymu.

Duomenų subjektas turi teisę bet kada atšaukti savo duotą sutikimą tvarkyti jo asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais:

 • gavęs naujienlaiškį, paspausdamas naujienlaiškių prenumeratos atšaukimo nuorodą;
 • parašydamas mums el. laišką info@bpohouse.lt

Asmens duomenis galime perduoti tretiesiems asmenims, teikiantiems specializuotas paslaugas, tam, kad išsiųstų el. laiškus, pritaikytų per reklamos platformas užsakomos reklamos pobūdį.

Surinktos informacijos naudojimas

Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais:

 • Užregistruoti jus tam, kad galėtumėte naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis;
 • Tiesioginės rinkodaros tikslu, pvz., siųsti naujienlaiškius, pateikti individualiai pritaikytus pasiūlymus ir siųsti pranešimus apie aktualią informaciją; įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie paslaugas rinkimą bei klientų apklausų organizavimą);
 • Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį bei paslaugas;
 • Kitais būdais su jūsų sutikimu.*

* Informuojame, kad jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis aukščiau nurodytais kontaktais, žvaigždute pažymėtais, tikslais.

UAB „BPO House“ nurodo, kad vykdo kai kurių kliento asmens duomenų kaupimą ir tvarkymą, tačiau įsipareigoja turimus duomenis naudoti tik paslaugų teikimo ar teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais (atsakydama į užklausas, teikdama pasiūlymus ar informaciją apie teikiamų paslaugų pasikeitimus, išrašydama sąskaitas, analizuodama klientų srautus ir jų poreikius bei kt.) Taip pat UAB „BPO House“ įsipareigoja turimų kliento asmens duomenų neatskleisti su paslaugos teikimu nesusijusiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai priešingai elgtis verčia įstatymas.

SLAPUKAI IR JŲ NAUDOJIMAS

Pateikiame informaciją, kokie slapukai ir kokiu tikslu yra naudojami šioje interneto svetainėje www.bpohouse.lt.

Slapukai – tai  tokie  informacijos elementai, kurie yra perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainei išsaugoti ir vėl pasiekti anoniminę informaciją apie naudotojo naršymo įpročius toje svetainėje. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį). Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai) – pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

Slapukus pašalinimas

Nors daugelis naršyklių yra nustatytos  automatiškai priimti slapukus, jūs galite  bet kada savo naršyklėje juos išjungti. Tačiau Išjungę slapukus, galite netekti galimybės naudotis dalimi funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Išsamios informacijos apie slapukus galite rasti šiuo adresu: www.aboutcookies.org,. čČa rasite ir kaip naršyklėje išjungti slapukus, kaip juos pašalinti.

Slapukų tipai

Būtinieji slapukai: tokie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

Veikimą gerinantys slapukai: šie slapukai saugo informaciją apie tai, kai naudotojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų. Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją. Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl anoniminė. Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Funkciniai slapukai: šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip pvz. jūsų miestas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai: šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.

Kam atskleidžiame jūsų informaciją?

Įsipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

 • Jei yra jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui;
 • Teikiant paslaugas – mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas jūsų užsakytas paslaugas. Šiems paslaugų teikėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.
 • Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

Ką darome, kad apsaugotume jūsų informaciją?

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Jūsų duomenis saugosime 3 metus po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu dienos. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų nebūtų galima atgaminti.

Jūsų teisės ir pareigos

Klientas, naudodamasis UAB „BPO House teikiamomis paslaugomis, pildydamas automatinę užklausos formą ar kokiu kitu būdu pateikdamas paslaugos teikėjui bet kokius savo asmens duomenis bei naršydamas internetinėje svetainėje bpohouse.lt, sutinka, kad jo asmens duomenys bus tvarkomi pagal šios Privatumo politikos nuostatas ir nurodo, kad yra su jomis susipažinęs. Kilus klausimams ar neaiškumams, klientas visada turi teisę kreiptis į paslaugos teikėją, o pastarasis įsipareigoja jam suteikti išsamią informaciją.

 Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:

 • Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą;
 • Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie tvarkomi;
 • Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis;
 • Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą);
 • Turi teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių;
 • Turi teisę į duomenų perkėlimą;
 • Nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara.

Jei nebenorite, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, įskaitant profiliavimą, galite rašyti elektroninį laišką, adresu info@bpohouse.lt, ir nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu ir/arba, kad nebūtų taikomas tik automatizuotas, įskaitant profiliavimą**, jūsų asmens duomenų tvarkymas, nenurodydami nesutikimo motyvų.

** Pagal jūsų pateiktus asmens duomenis, tiesioginės rinkodaros tikslu, gali būti vykdomas jūsų asmens duomenų profiliavimas, siekiant pasiūlyti jums individualiai pritaikytus sprendimus ir pasiūlymus. Jūs bet kada galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis automatizuotas, įskaitant profiliavimą, tvarkymo būdu arba tam prieštarauti.

Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, Duomenų subjektas turi teisę pateikti Duomenų valdytojui raštu vienu iš šių būdų: įteikiant tiesiogiai arba registruotu paštu Žalgirio g. 92, Vilnius; el. paštu: info@bpohouse.lt.

Informacijos internetinėje svetainėje publikavimas

UAB „BPO House“ pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo, bet kuriuo metu keisti, atnaujinti ar visiškai pašalinti internetinėje svetainėje bpohouse.lt esančią informaciją.

Privatumo politika2019-01-08T09:19:21+00:00

UAB „BPO House“ Privatumo politika

Bendrosios nuostatos

UAB „BPO House“ (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir/ar paslaugą, nepaisant kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjų telefoną, planšetę, televizorių ar kt. ) naudojate. Taip pat UAB „BPO House“ informuoja, kad ši Privatumo politika reglamentuoja ir kliento asmens duomenų kaupimą bei tvarkymą, tų duomenų naudojimo tikslus ir kaupimo priemones, internetinėje svetainėje bpohouse.lt esančios informacijos publikavimo taisykles bei galimus paslaugų teikimo apribojimus.

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679.

Asmens duomenų kaupimo priemonės

UAB „BPO House“ kaupia ir tvarko tuos kliento asmens duomenis, kuriuos klientas nurodo siųsdamas užklausą ar kokiu kitu būdu susisiekdamas su paslaugos teikėju. Klientų srauto analizė atliekama į klientų įrenginius, kuriais naršoma internetinėje svetainėje bpohouse.lt, diegiant slapukus.

Renkama informacija

 • Tiesiogiai jūsų pateikiama informacija: vardas, pavardė; elektroninis pašto adresas.
 • Informacija, kad naudojatės mūsų svetaine: jeigu jūs lankotės mūsų interneto svetainėje mes taip pat renkame informaciją, kuri atskleidžia mūsų teikiamų paslaugų naudojimo ypatumus arba automatiškai generuojama vizitų statistika.
 • Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių: mes galime gauti informacijos apie jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus. Informacijos apie jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per paskyras Facebook tinkle.
 • Kita mūsų renkama informacija: mes taip pat galima rinkti ir informaciją apie jus, jūsų įrenginį ar jūsų naudojimąsi mūsų svetainės turiniu su jūsų sutikimu.

Galimi paslaugų teikimo apribojimai

Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos, tačiau tokiu atveju gali būti neleidžiama arba apribojama galimybė pasinaudoti mūsų paslaugomis. UAB „BPO House“ nurodo, kad klientui atsisakius laikytis Privatumo politikoje nurodytų taisyklių ar nesutinkant dėl jų taikymo, paslaugos teikėjas pasilieka teisę sustabdyti ar nutraukti paslaugų teikimą. Taip pat šie apribojimai gali būti taikomi kilus įtarimams dėl pateiktų kliento asmens duomenų tikrumo ar klientui nevykdant įsipareigojimų.

Naujienlaiškiai

Jūsų pateiktą el. paštą naudojame informacijai apie pasiūlymus, naujienas, apklausas, akcijas,  paslaugas bei kitoms naujienoms siųsti. Išsiuntę naujienlaiškį, galime rinkti statistinius duomenis apie duomenų subjekto elgesį su pranešimu, pavyzdžiui, ar atidarytas el. laiškas, kokios nuorodos paspaustos.  El. paštas gali būti naudojamas reklamos pateikimui per Facebook, Linkedin,  Google ir kitas reklamos platformas pritaikant reklamą tikslinei auditorijai.

Duomenų subjektas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, reikalauti apriboti duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) ar sunaikinti duomenis (kai atšaukiamas sutikimas), teisę į duomenų perkeliamumą, taip pat teisę nesutikti su asmens duomenų tvarkymu.

Duomenų subjektas turi teisę bet kada atšaukti savo duotą sutikimą tvarkyti jo asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais:

 • gavęs naujienlaiškį, paspausdamas naujienlaiškių prenumeratos atšaukimo nuorodą;
 • parašydamas mums el. laišką info@bpohouse.lt

Asmens duomenis galime perduoti tretiesiems asmenims, teikiantiems specializuotas paslaugas, tam, kad išsiųstų el. laiškus, pritaikytų per reklamos platformas užsakomos reklamos pobūdį.

Surinktos informacijos naudojimas

Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais:

 • Užregistruoti jus tam, kad galėtumėte naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis;
 • Tiesioginės rinkodaros tikslu, pvz., siųsti naujienlaiškius, pateikti individualiai pritaikytus pasiūlymus ir siųsti pranešimus apie aktualią informaciją; įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie paslaugas rinkimą bei klientų apklausų organizavimą);
 • Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį bei paslaugas;
 • Kitais būdais su jūsų sutikimu.*

* Informuojame, kad jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis aukščiau nurodytais kontaktais, žvaigždute pažymėtais, tikslais.

UAB „BPO House“ nurodo, kad vykdo kai kurių kliento asmens duomenų kaupimą ir tvarkymą, tačiau įsipareigoja turimus duomenis naudoti tik paslaugų teikimo ar teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais (atsakydama į užklausas, teikdama pasiūlymus ar informaciją apie teikiamų paslaugų pasikeitimus, išrašydama sąskaitas, analizuodama klientų srautus ir jų poreikius bei kt.) Taip pat UAB „BPO House“ įsipareigoja turimų kliento asmens duomenų neatskleisti su paslaugos teikimu nesusijusiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai priešingai elgtis verčia įstatymas.

SLAPUKAI IR JŲ NAUDOJIMAS

Pateikiame informaciją, kokie slapukai ir kokiu tikslu yra naudojami šioje interneto svetainėje www.bpohouse.lt.

Slapukai – tai  tokie  informacijos elementai, kurie yra perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainei išsaugoti ir vėl pasiekti anoniminę informaciją apie naudotojo naršymo įpročius toje svetainėje. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį). Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai) – pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

Slapukus pašalinimas

Nors daugelis naršyklių yra nustatytos  automatiškai priimti slapukus, jūs galite  bet kada savo naršyklėje juos išjungti. Tačiau Išjungę slapukus, galite netekti galimybės naudotis dalimi funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Išsamios informacijos apie slapukus galite rasti šiuo adresu: www.aboutcookies.org,. čČa rasite ir kaip naršyklėje išjungti slapukus, kaip juos pašalinti.

Slapukų tipai

Būtinieji slapukai: tokie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

Veikimą gerinantys slapukai: šie slapukai saugo informaciją apie tai, kai naudotojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų. Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją. Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl anoniminė. Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Funkciniai slapukai: šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip pvz. jūsų miestas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai: šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.

Kam atskleidžiame jūsų informaciją?

Įsipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

 • Jei yra jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui;
 • Teikiant paslaugas – mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas jūsų užsakytas paslaugas. Šiems paslaugų teikėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.
 • Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

Ką darome, kad apsaugotume jūsų informaciją?

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Jūsų duomenis saugosime 3 metus po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu dienos. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų nebūtų galima atgaminti.

Jūsų teisės ir pareigos

Klientas, naudodamasis UAB „BPO House teikiamomis paslaugomis, pildydamas automatinę užklausos formą ar kokiu kitu būdu pateikdamas paslaugos teikėjui bet kokius savo asmens duomenis bei naršydamas internetinėje svetainėje bpohouse.lt, sutinka, kad jo asmens duomenys bus tvarkomi pagal šios Privatumo politikos nuostatas ir nurodo, kad yra su jomis susipažinęs. Kilus klausimams ar neaiškumams, klientas visada turi teisę kreiptis į paslaugos teikėją, o pastarasis įsipareigoja jam suteikti išsamią informaciją.

 Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:

 • Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą;
 • Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie tvarkomi;
 • Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis;
 • Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą);
 • Turi teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių;
 • Turi teisę į duomenų perkėlimą;
 • Nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara.

Jei nebenorite, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, įskaitant profiliavimą, galite rašyti elektroninį laišką, adresu info@bpohouse.lt, ir nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu ir/arba, kad nebūtų taikomas tik automatizuotas, įskaitant profiliavimą**, jūsų asmens duomenų tvarkymas, nenurodydami nesutikimo motyvų.

** Pagal jūsų pateiktus asmens duomenis, tiesioginės rinkodaros tikslu, gali būti vykdomas jūsų asmens duomenų profiliavimas, siekiant pasiūlyti jums individualiai pritaikytus sprendimus ir pasiūlymus. Jūs bet kada galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis automatizuotas, įskaitant profiliavimą, tvarkymo būdu arba tam prieštarauti.

Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, Duomenų subjektas turi teisę pateikti Duomenų valdytojui raštu vienu iš šių būdų: įteikiant tiesiogiai arba registruotu paštu Žalgirio g. 92, Vilnius; el. paštu: info@bpohouse.lt.

Informacijos internetinėje svetainėje publikavimas

UAB „BPO House“ pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo, bet kuriuo metu keisti, atnaujinti ar visiškai pašalinti internetinėje svetainėje bpohouse.lt esančią informaciją.

Sample Page2018-10-19T07:20:53+00:00

This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:

Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin’ caught in the rain.)

…or something like this:

The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Leicester City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Leicester community.

As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!

News2016-08-15T14:35:35+00:00
Titulinis2019-11-08T18:40:04+00:00

Buhalterinės apskaitos paslaugos

Sužinok daugiau

Daugiau nei tradicinė apskaita – naudojami naujausi įrankiai (Microsoft Dynamics NAV) leidžia apdoroti neįtikėtinus duomenų ir sąskaitų kiekius, kas procesą padaro greitesniu ir efektyvesniu.

Darbo užmokesčio apskaita

Sužinok daugiau

BPO House specialistai turi didelę patirtį tvarkant sudėtingus darbo užmokesčio apskaitos atvejus, o pasitelkiant turimus apskaitos įrankius su jais susidorojama greitai ir efektyviai.

Personalo dokumentų administravimas

Sužinok daugiau

Paslaugos leidžia atsisakyti popierinių personalo dokumentų ir perkelti juos į skaitmeninę erdvę, kur sistemoje galėsite juos valdyti naudodami bet kokį mobilųjį įrenginį – perkelkite procesus į naują lygį.

Finansų direktoriaus paslauga

Sužinok daugiau

Patirtis įvairiuose verslo sektoriuose ir platus partnerių tinklas leidžia mums profesionaliai išpildyti visas svarbiausias Finansų direktoriaus funkcijas nesukuriant darbuotojo išlaikymo kaštų.

Verslo konsultavimas ir įsigijimai

Sužinok daugiau

Mūsų turima patirtis leidžia Jūsų apskaitos duomenis sieti su pagrindiniais veiklos rodikliais, identifikuoti problemas ir remiantis skaičiais padėti Jums priimti sprendimus.

Kompleksiniai verslo sprendimai

Sužinok daugiau

Suformuojame bendrą Jums siūlomų tinkamų įrankių ir automatizuoto duomenų apdorojimo sprendimų paketą, todėl Jums nereikia rūpintis atskirų sprendimų ar paslaugų paieškomis.

KAS MES?

BPO House – patikima ne tik apskaitos ir finansų, bet ir IT profesionalų komanda, kuri leidžia klientui pasiūlyti pačias efektyviausias, naujausiomis technologijomis ir savo srities žinovų kritiniu mąstymu grįstas paslaugas.

PARTNERIAI

BPO house turi platų patikimų, profesionalių partnerių tinklą teisės, IT, finansų srityse, su kuriais keisdamiesi žiniomis bei patirtimi tobulina savo teikiamas paslaugas ir kuria papildomos pridėtinės vertės klientams.

KARJERA

\\

BPO house  – ne tik savo sričių profesionalai, nuolatos norintys tobulėti, bet ir draugiška, smagi komanda, turinti ne vieną tradiciją ir kurianti vis naujas.

Nuolatos ieškome užsidegimo kupinų žmonių, kurie norėtų augti kartu su mumis.

Prisijunk prie komandos!

SUSISIEKITE SU MUMIS

BPO House

Žalgirio g. 92, LT-09303
(antras įėjimas , 5 aukštas)

Vilnius
Lietuva

Telefonas: +3706 00 17 955
El.paštas: info@bpohouse.lt

Įmonės kodas: 163270095
PVM mokėtojo kodas: LT632700917


Patvirtinu, kad pateikti duomenys yra teisingi ir sutinku, kad tvarkytumėte mano asmens duomenis, kaip nurodyta privatumo politikoje

Skambinkite
This site uses cookies in order to offer you a better browsing experience. If you agree, click on the "Agree" button. You can cancel your consent at any time by changing your browser settings and deleting saved cookies. Agree